سقف لدوباتری

66761338 - 021

خوش آمدید :

تست لامپ با باتری + بهترین آموزش ویدیویی

ساخت ال ای دی با باتری
بیایید تست لامپ با باتری را با هم ببینیم و یک چراغ قوه کوچیک بسازیم حتما از باتری های قلمی استفاده کنید، زیرا هر ولتاژ بالاتر باعث می شود سیم ها خیلی سریع داغ شوند و چراغ قوه شما خطرناک خواهد بود.جهت خرید انواع محصولات نظیر باتری روی لینک سایت لدوباتری کلیک نمایید.

فهرست مطالب

تست لامپ با باتری

وسایل مورد نیاز :

کابل سیم عایق (1 و 3 اینچ)

  • 2 عدد باتری قلمی
  • دیود LED
  • نوار الکتریکی
  • قیچی
  • صفحه کاغذ

چگونه لامپ ال ای دی را با باتری روشن کنیم

باتری ها را به هم بچسبانید. دو باتری  قلم خود را طوری ردیف کنید که انتهای مثبت یکی به انتهای منفی دیگری متصل شود. با استفاده از نوار برق خود، باتری ها را وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال قوی است تا مجبور نباشید باتری ها را با دستان خود به هم فشار دهید تا شارژ ایجاد شود. جهت مشاهده لیست قیمت باتری شارژی کلیک کنید.

سیم را در معرض دید قرار دهید. با استفاده از قیچی، عایق را از انتهای کابل برق خود جدا کنید. این باعث آشکار شدن سیم می شود. مراقب باشید سیم را قطع نکنید. این کار را برای هر دو قطعه کابل انجام دهید.


کابل خود را به دیود LED وصل کنید. با استفاده از تکه کابل کوچکتر، سیم را محکم دور یک طرف دیود LEO خود بپیچید. همین کار را با تکه کابل بزرگتر طرف دیگر انجام دهید. اینها را به هم بچسبانید.


نور خود را تست کنید با استفاده از کابل کوتاه‌تر، سیم باز شده را روی سمت منفی باتری قرار دهید. در حالی که سیم را مستقیماً روی باتری نگه داشته اید، سیم باز شده را از کابل بلندتر روی سمت مثبت باتری قرار دهید.
اگر دیود LEO شما روشن نمی شود، کابل ها را عوض کنید تا کابل کوتاه تر در سمت مثبت و طولانی تر در سمت منفی قرار گیرد.


سیم را خرد کنید. هنگامی که متوجه شدید سیم کوتاه‌تر خود باید به کدام شارژ متصل شود، انتهای آن را خرد کنید و آن را به سمت مناسب باتری بچسبانید. شکستن سیم اتصال را تضمین می کند زیرا سطح بیشتری از باتری را پوشش می دهد.


باتری های خود را بپیچید. ورق کاغذ خود را به اندازه طول باتری های خود برش دهید. ورق را روی آنها بغلتانید (با نگه داشتن سیم ها داخل آن) تا یک چراغ قوه کوچک تشکیل شود. سیم بلندتر شما هنوز نباید با نوار چسب بسته شود. کاغذ را روی باتری‌های خود بچسبانید و نور را در یک طرف و انتهای سیم بلندتر و طرف بیرون باتری را در طرف دیگر بچسبانید.

ساخت تستر لامپ ال ای دی

از انگشت خود به عنوان سوئیچ استفاده کنید. اکنون، می توانید انتهای سیم را در سمت باز باتری نگه دارید. این باعث می شود چراغ شما روشن شود. می‌توانید آن را نگه دارید یا می‌توانید آن را با نوار چسب بچسبانید تا چراغ روشن بماند.

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *